czwartek, 22 września 2011

Nowości - zapraszamy do współtworzenie zajęć dla Was i waszych pociech

RUCH ROZWIJAJĄCY - DLA MAM I ICH POCIECH
Od przyszłego wtorku tj 27.09 rusza GIMNASTYKA dla MAM i Maluszków metodą W. Sherborne. Poprowadzi ją Małgorzata Piskorek, terapeuta zajęciowy
Zajęcia we wtorki
Dla Mam z maluszkami od pół roku do 2 lat.
DO GRUDNIA ZAJĘCIA BEZPŁATNE (nie wiemy czy będzie dalsze finansowanie)
Zapisy kierujcie na nasz adres mejlowy (z podaniem wieku dziecka)
Grupa optymalna 7-10 par: Mama-dzidziuś

 WARSZTATY DLA RODZICÓW
Zbieramy zapisy.
Spotkania będą odbywać się w świetllicy
w soboty od 15 X 2011 w godz. 9:00 do 12:00 (10 spotkań)
Cena trzydziestogodzinnego kursu to 100 zł za osobę lub 180 za parę
Prowadzi: Agnieszka Wasilewska, która zachęcając do warsztatów twierdzi, że służą one nie tylko polepszeniu relacji z dziećmi, ale także ich uczestnik nauczy się lepiej odnajdywać w relacjach z ludźmi dorosłymi.
Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (12-15 osób), raz w tygodniu. Prowadzone są metodami aktywnymi: scenki, „burza mózgów”, ćwiczenia, dyskusje.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
W planach następujące inicjatywy:

1. Sobotnie Poranki Rodzinne - raz w miesiącu (zapewne pierwsze soboty miesiąca począwszy od października, ale jeszcze myślimy) w godz. 11:00-13:00. Będziemy je razem jakoś współtworzyć. Pomysły: Kawiarenka, księgarenka, giełda biżuterii, rękodzieła, ubranek czy staroci (ale polegająca na wymianie lub zbiórce symbolicznych kwot na rozwój działań rodzinnych). Może w tym czasie uda nam się uruchomić jakieś Osoby  :)do współorganizowania zajęć, pokazów, odczytów czy warsztatów itp

2. Taniec i ćwiczenia!!! Jeśli chciałybyście spotykać się raz na tydzień w godz. 19:30-20:30 na potańczenie wzmacniające brzuchy i przeciążone kręgosłupy, to napiszcie- sala jest, chęci są. Potrzebujemy dwóch Mam do przygotowania i poprowadzenia takich ćwiczeń przy muzycę na CD. Jedna mama wstępnie się zgodziła, ale nie może co tydzień, może któraś z Was dołączyłaby do tej inicjatywy?

3. Plenerowe warsztaty fotograficzne - też pewnie w soboty, razem z dziećmi zaproponowane na ostatnim spotkaniu przez Anię Pacholak, podróżniczkę i fotografa, mamusię czterotygodniowej Łucji i czteroletniego Franciszka :) Jeszcze nie wiemy kiedy i jak często....ale dajmy czas..niech Ania wroci do sil (to my pewnie bardziej się o nią martwimy niż ona o siebie, bo jest zaprawiona do różnych warunków...).

Czekamy na Wasze mejle, na Was i zapraszamy do coraz większego angażowania się w rozwijanie rodzinnych inicjatyw, przy których rozkwitną także Wasze talenty i obudzą się pasje!

Do zobaczenia,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz