wtorek, 14 czerwca 2011

O PIKNIKU SŁÓW KILKA

 Mówi się, że sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. I tak ostatni rodzinny piknik miał wielu ojców :) Ta atmosfera, tyle atrakcji i obsłużenie tylu uczestników, było możliwe tylko dzięki temu, że na prawdę duuuużo osób w różnym wieku włączyło się w organizację.

Na pewno najwięcej zawdzięczamy Agnieszce, kierowniczce świetlicy, która była głównym dowodzącym i zaangażowała dzieci i świetlicowe i swoje oraz pracowników świetlicy do przygotowania tych atrakcji :). Wolontariusze świetlicowi, w tym nasze dzieci i mężowie :) zorganizowali wspaniale zabawy sportowe i część artystyczną. Nie wspominając zespołu Przyjaciół św. Marka, który był duszą całej imperzy :) a zagrał z inicjatywy Aleksandra, naszego organisty i kierownika chóru parafi św. Rodziny.

Nieocenioną pomocą były mamy, które zjawiły się na pikniku i pomagały w bieżących akcjach (kawiarenka, malowanie twarzy, pomoc w zabawach i konkursach, przeprowadzenie animacji tanecznej :).  Na koniec wielu rodziców starszych dzieci pomogło sprzątać i zwijać sprzęt.

Szczególne podziękowania Ani od Karolinki za słodkości i wierne czuwanie przez większość imprezy nad kawiarenką, Agnieszce z mężem artystą za piękne rysunki :) i napoje, Agnieszce i Adzie za pyszne ciasta i pomoc doraźną :), Dorocie, Monice i Elizie za fanty i babeczki, Patrycji za tartę, za owoce (to chyba Agnieszka od Julci i Natalki....), Agnieszce od Frania za płyty, Magda zrobiła swoją pyszną szarlotkę (także żałujcie, kto nie spróbował) no i Paulinie z Justyną za super zabawę taneczną :) oj pewnie kogoś się przeoczy....wybaczcie!
Na prawdę tyle pracy zostało włożone i to robiliśmy razem z własnej nieprzymuszonej woli, bezzarobkowo i dla siebie nawzajem....

Było warto włożyć ten trud! Cele zostały osiągnięte: 
  • zintegrowaliśmy się rodzinnie,
  • sąsiedzko,
  • młodzi wolontariusze zyskali nowe doświadczenia, .
  • dobrze się bawiliśmy......
Nasz Urząd Dzielnicy też był dużym wsparciem (namioty, gadżety, plakaty itp)...a poznaliśmy osoby z urzędu dzięki Q-ruchowi sąsiedzkiemu.

Z głębi serca wszystkim dziękujęmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz