czwartek, 16 czerwca 2011

Ostatnie spotkanie przedwakacyjne: O jedzeniu na kocykach

CO BYŁO OSTATNIO:
W ostatni czwartek spędziłyśmy uroczo czas na kocykach wśród zieleni. Niektóre z Was tylko na chwile przysiadły i uciekły dalej na spacer, ale część z nas porozmawiała o prostych przepisach, domowych sposobach na szybkie dania i desery letnie. Każda czegoś nowego się dowiedziała a ja chyba skorzystalam najwięcej, bo miałam prywatny kapowniczek do spisania Waszych rad i przepisów :) . Tego dnia uraczyłam wieczorem gości pyszną tartą-napoleonką (ciasto francuskie, budyń własnej roboty, truskaweczki jako pyszna dekoracja) oraz lasagnią (sos beszamelowy, mięso mielone indycze, sos pomidorowy i warzywa)
To było nasze OSTATNIE SPOTKANIE W TYM ROKU SZKOLNYM I AKADEMICKIM :) .

PODSUMOWANIE 4 MIESIĘCY SPOTKAŃ I ANKIETA
Zawieszamy spotkania na okres wakacji; teraz spróbujemy podsumować to, co było i zastanowic sie nad tym co będzie...a przede wszystkim zająć sie rodzinami...
 Prosimy abyście w ciągu 7 dni wypełniły  NASZĄ internetową ankietę dot. waszych potrzeb w kontekście dalszej działalności:
 http://webankieta.pl/ankiety/woc3acff89os
 Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w spotkaniach, za obecność, bycie razemz nami, krzepiące rozmowy, waszą radość, nieśmiałość ale także za odwagę bycia Mamą! Dziękujęmy wszystkim mamom, które nas dopingują z daleka, śledzą nasze kroki i wspierają nas wirtualnie. Wasze mejle są dla nas dużym wsparciem i zachętą :)

PRZERWA WAKACYJNA
Wakacje to taki wyjątkowy czas. Przez 10 miesięcy obcy ludzie wychowują i kształcą nasze dzieci, a przez te 2 miesiące my mamy okazję zbliżyć się do siebie w rodzinach, razem odkrywać świat, otaczającą przyrodę, poznawać historię i literaturę, inne kultury, innych ludzi. Dla nas, RODZICÓW jest to czas niezmiernie aktywny i wymagający najwięcej sił, pomysłowości itp....dlatego w wakacje nie będzie spotkań.
W niedzielę 19.06 może spotkamy sie na EkoPikniku Ursusa - bedzie Arka Noego, Kultywacja i Hey.........Więcej informacji na stronie:
http://www.ursus.warszawa.pl/files/1182_plakat.pdf

Życzymy cudownych wakacji i nabrania nowych sił i energii !!!!  Do zobaczeia we wrześniu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz