poniedziałek, 12 marca 2012

Rusza IV edycja akcji Uratuj Świętego 18-26 marca 2012 r.

Każdego roku na świecie dokonuje się kilkadziesiąt milionów aborcji. Z przeróżnych powodów zabija się rocznie tak wiele niewinnych istot, przy "milczącej zgodzie" znacznej części świata. Dziecko, które rozpoczyna swoje życie pod sercem matki powinno czuć się tam najpewniej i najbezpieczniej. Aby mogły szczęśliwie przyjść na świat potrzeba wiele miłości i troski o nowopoczęte życie. I najczęściej tak jest...
Jednak jest wiele takich dzieci, które wcale nie są chciane. Nikt ich "nie planował". Nowe życie, zamiast być wyczekiwane, staje się zagrożeniem dla "wolności i swobody" rodziców i najbliższych. Wtedy ktoś podejmuje decyzję o przerwaniu ich życia. Ktoś jedną decyzją pozbawia te dzieci radości przeżywania wspaniałego dzieciństwa, pierwszej miłości, wspólnych spacerów i rozmów... Nie może ich pozbawić tylko jednego. Świętości ich życia i Miłości Pana Boga.

Uratuj Świętego! - Celem akcji jest 9-dniowa modlitwa za dzieci nienarodzone, których życie jest zagrożone aborcją. Każdy, kto modli się za te dzieci jest  "bohaterem życia"!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz