piątek, 13 kwietnia 2012

Aktualności w Klubie rodzinno-sąsiedzkim

Warsztaty z majsterkowania, w sobotę 14 kwietnia godz. 12:00-14:00 Dzieci ( 5- 9 lat ) wraz z tatusiami, opiekunami będą konstruować drewniany szkielet teatrzyku , a mamy w tym czasie będą mogły uszyć parawan, scenę itp. Młodsze dzieci mogą pomagać lub bawić się w salce  Zapraszamy rodzinnie! Bedzie okazja pobyć z dzieckiem , zrobić coś razem, poznac inne dzieci, rodziców a także obejrzeć "nowe"miejsce na mapie Ursusa :) ! Zrobiony teatrzyk będzie służył w klubie do zabaw i mini przedstawień.

@ Justyna poproszona o przesunięcie zajęć  z W. Sherborn o pół godziny z uwagi na powroty z pracy, zaprasza od teraz na gimnastykę rodzica z dzieckiem (1-5 lat) w poniedziałki o godz. 18:00. Jeszcze ostatnia szansa na zapisanie się do grupy.

@ Są jeszcze miejsca na zajęcia z muzyki dla dzieci 6-10 lat (wtorki o 18:00 z Agnessą: emisja głosu, praca nad oddechem, praca nad piosenką i jej interpretacją). O zajęciach z robótek ręcznych (wt 10:00-12:00) jest napisane też poniżej pod artykułem Pauliny o ogrodnictwie na balkonie - koniecznie przeczytajcie. Są to b. ciekawe zajęcia dla mam/babć z dziećmi. Można też dołączyć do grupy małych aktorów (3-5 lat) prowadzonej przez Justynę (wt 11:30-12:15)

@ W czwartek 19 kwietnia, w Klubie Mam naszym gościem będzie pan Adam Pietrzak

Przypominamy - wszystkie zajęcia bezpłatne, a są prowadzone przez wykwalifkowane osoby!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz