czwartek, 7 czerwca 2012

Po koncercie. Przed Piknikiem Misyjnym 16.06.2012

26 Maja już dawno za nami a wciąż miło wspominamy koncert z atrakcjami przy Klubie Integracji Rodzinno-Sąsiedzkiej.

Były różnobarwne stoiska, niektóre niezwykle smakowite :),duuużo dzieci, które bawiły się, malowały, przygotowywały upominki dla mam i tatusiów, śpiewały... Odbył się też turniej sportowy. Zdjęcia są dostępne na podstronie: GALERIA.

Naszym spotkaniom towarzyszyła uskrzydlająca muzyka, rozchodząc się wśród pięknej zieleni Parku Achera. A to za
sprawą poetycko-jazzowego zespołu Pinakoteka. Muzycy Ci zachwycali zarówno formą jak i treściami wykonywanych utworów. Później nieco mocniejszym uderzeniem podbiła nasze serca Agnessa z młodymi, uzdolnionymi muzykami, grającymi repertuar pop-rockowy, skomponowany przez samą wokalistkę.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim rodzinom, które się zaangażowały w przygotowania stoisk, pieczenie ciast, noszenie sprzętów, zakupy itp., p. Magiereckiej z urzędu Ursus za wsparcie, akustykom z Arsusa i muzykom za ich profesjonalizm i cierpliwość :), oraz wszystkim tym, którzy znaleźli czas aby pobyć z nami.

Już niebawem 16 czerwca 2012 r. w sobotę, w godz. 12:00-15:00 kolejna okazja do wspólnego świętowania:

Piknik Rodzinno-Sąsiedzki organizowany przez Świetlicę na Zapustnej i Klub Integracji Rodzinno-Sąsiedzkiej.
Tym razem będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym: dowiemy się czegoś o misjach w Afryce a także przeprowadzimy zbiórkę najpotrzebniejszych przyborów dla dzieci z Kongo, Rwandy i Kamerunu. Współgospodyniami części misyjnej będą siostry Pallotynki. Szczegóły na plakacie poniżej
(Na pewno skończymy Piknik przed meczem Polski :)